Adı Efsane Seçil Rojda Demirer Diziden Neden Ayrıldı?

yorumsuz
93 views

Adı Efsane Seçil Rojda Demirer Diziden Neden Ayrıldı? Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Adı Efsane dizisinde ayrılıklar yaşandı. Bu ayrılıklardan bir tanesi de Seçil karakterini canlandıran Rojda Demirer oldu. Ünlü oyuncunun diziden neden ayrıldığı sorusunun cevabı sizlerle..

Adı Efsane Seçil Rojda Demirer Diziden Neden Ayrıldı?

Ocak ayından bu yana her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan ve izlenme oranları Kanal D’yi memnun eden Adı Efsane dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor.  İlk bölümlerde etkileyici senaryosu ile herkesten tam not alan ancak son bölümlerde senaryosu gençlerin yaşadıklarını ele alan Adı Efsane dizisinde ayrılık yaşanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Seçil karakterini canlandıran Rojda Demirer dizinde ayrılma kararı aldı.

Adı Efsane Rojda Demirer Neden Ayrıldı?

Dizide ilk bölümden bu yana oyuncu kadrosunda yer alan ve oldukça başarılı bir şekilde görevini yapan Demirer dizinin iyice gençlik dizisi yolunda ilerlediği için diziden ayrılmak istediğini dizi setine bildirdi.

Gençlik dizisinde olma yolunda ilerleyen Adı Efsane dizisi için ayrılık haberleri Demirer ile sınırlı değil. Dizinin usta isimlerinden olan Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır da Adı Efsane dizisinden ayrılacak isimler olacaklar.

Yaz döneminde yoluna devam edecek olan Adı Efsane dizisinin oyuncu kadrosunda usta isimler yer almayacak.

 

Rojda Demirer Kimdir?

Rojda Demirer 19 Ağustos 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olan Rojda Demirer 38 yaşındadır. İsminin anlamı güneşin doğuşu demek olan Rojda Demirer 1988 yılında TRT Ankara Radyosu Çocuk saati kadrosuna girmiştir.

TRT’de çocuk dizileri, program sunuculukları, film, dizi gibi yapımlarda rol alan Rojda Demirer 2003 yılında Altın Kelebek Ödülleri umut vadeden kadın oyuncusu ödülü, 2010 yılında İsmail Cem Televizyon ödülleri en iyi gençlik dizisi yardımcı kadın oyuncu ödülü, 2011 yılında yıldız teknik üniversitesi en beğenilen kadın oyuncusu ödülü, 2011 yılında kavram eğitim kurumlarından en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Rojda Demirer’in kariyerinde kördüğüm, acil aşk aranıyor, alev alev gibi bir çok dizi yer almaktadır. Rojda Demirer dizinin son gidişatından dolayı diziden ayrılmak istediğini belirtmiştir. Demirer ilerleyen bölümlerde dizinin oyuncu kadrosunda yer almayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın