Adı Efsane Final mi Yapıyor Tarihi Açıklandı mı?

yorumsuz
53 views

Yine efsane bir dizi ile Türk televizyonlarını renklendiren bir dizi adı efsane dizisi, dizi severlerden tam not aldı. Tecrübeli ve yetenekli kadrosu ile diziden söz ettiren, yetenekli oyuncular dizinin efsane bir hal almasını sağladılar.

Bu tür dizilerin Türk halkından hep tam not aldığını söylemek mümkün, başrol oyuncularının ve senaryonun uyumluluğu diziye renk katmış durumda. Dizide başrolün basketbol hayatında kariyerinin zirvesinde başarılıyken ansızın bir kaza geçiren başarılı basketbolcu Tarık, kazanın ardından sakatlanır ve bu sakatlığı ona hem hayalini hem de en sevdiği sporu bıraktırmak zorunda kalır. Basketbol u bırakmasının ardından bütün olumsuzluklar üst üste gelmesi sonucu, Tarık çocuklarının üstündeki yetkisini de eski eşine vermek zorunda kalır. Hayatta bir amacı kalmayan Tarık karakteri, tek çıkış yolunun kızlarını geri kazanmak olarak düşünüp harekete geçecektir. Dizinin sürükleyici konusu ve kadrosu dizinin başarısını da etkilemiş durumda.

Dizi hakkında pek çok haber çıktı. Gündemde ki haberleri gerçekten çok konuşuldu. Adı Efsane dizisinin kadrosuna Aleyna Tilki’nin dahil olacağı gündemdeydi. Daha sonra yeni sezona çıkmadan final olacağı. Fakat dizi severler üzülmesin dizinin ekibi bütün bu haberleri tek tek açıklamaları ile yalanladı. Yaz dönemi boyunca ekranlarda kalması planlanıyor. Fakat ciddi reyting alması durumunda her dizide olacağı gibi devamı da tekrar konuşulacak bir mesele olacak

Adı Efsane Final mi Yapıyor Tarihi Açıklandı mı?

Adı Efsane Devam Edecek mi?

Adı Efsane dizisi Kanal D’nin kendisine ait bir yapı yani başka bir yapımcıdan istenmiş ve sözleşme yapılmış bir dizi değil bu demek oluyor ki Adı Efsane dizisi için Kanal D yaz dan sonra devam ya da final kararı alabilir. 2017 2018 sezonunda devam veya final kararı alınabilir. Bu tamamen reytinglere bağlı bir durum.

Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Adı Efsane Dizisi için kesin bir final tarihi veremiyoruz; fakat Adı Efsane dizisi reytingleri final yapacak kadar düştüğünde final olacaktır. Adı Efsane Dizisi oldukça maliyetli değil bu sebeple Adı Efsane Dizisine 4 reyting yeterli olacaktır. Adı Efsane Dizisi reyting sıkıntısı olmadığı taktirde ekranlarımız karşısında olmaya devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın