Adı Efsane 2.Devre Oyuncuları Yeni Gelenler ve Diziden Ayrılanlar

yorumsuz
142 views

Adı Efsane 2.Devre Oyuncuları Yeni Gelenler ve Diziden Ayrılanlar Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Adı Efsane dizisi 2.devre sloganıyla sevenleri karşısına çıkıyor. Uzun bir dönemdir ekranlarda olmayan Adı Efsane dizisinin yenilenen oyuncu kadrosu ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Ocak 2017’den itibaren Kanal D ekranlarında olan ve ilgi çekici hikayesiyle kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Adı Efsane dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. İlk olarak oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer, Gökçe Bahadır gibi isimleri barındıran Adı Efsane dizisi ardından yoluna gençlik dizisi olarak devam edeceği için bu isimler diziden ayrılmıştı.

Son olarak 10 Haziran Cumartesi akşamı 20.bölümü ile ekranlarda olan Adı Efsane dizisi yeni bölümleri ve yenilenmiş oyuncu kadrosuyla 2.devre sloganı ile birlikte izleyenlerinin karşısında olacak. Bizler de Adı Efsane dizisine katılan yeni isimler ve diziden ayrılan isimleri sizler için derledik.

 

Adı Efsane 2.Devre Oyuncuları Yeni Gelenler ve Diziden Ayrılanlar

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Adı Efsane dizisi yoluna gençlik dizisi olarak devam edecek. Dizinin öne çıkan isimlerinden olan Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer bu sebepten dolayı Adı Efsane dizisinin oyuncu kadrosundan ayrılan isimler oldular.

Aynı zamanda Almila Ada’nın canlandırdığı Melis karakteri de senaryo gereği Adı Efsane dizisinin oyuncu kadrosunda yer almayacak. Yeni bölümleriyle 4 Temmuz Salı akşamı itibariyle Kanal D ekranlarında olacak Adı Efsane dizisine yeni isimler katıldı.

Yaz dönemindeki reyting başarısına göre Eylül ayında devam edip etmeyeceği de netlik kazanacak olan Adı Efsane dizisinin oyuncu kadrosuna Şenay Gürler, Ferit Kaya, Simay Barlas gibi isimler dahil oldu.

 

Yeni dönemin tanıtım fragmanı da yayınlanan Adı Efsane dizisi 4 Temmuz Salı akşamı ekranlarda olacak ve yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Bizler de Adı Efsane dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz. Dizinin yayınlanan son bölümünde Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı Tarık Aksoy karakteri takımın şampiyon olmasının ardından kızları ile birlikte Antalya’ya gitmişti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın