Adı Efsane 19.Bölüm Tüyoları 3 Haziran Cumartesi Kanal D

yorumsuz
178 views

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Adı Efsane dizisi 27 Mayıs Cumartesi akşamı 18.bölüm ile birlikte bir haftayı daha geride bırakıyor. Dizinin 19.bölüm tüyoları ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

20.bölüm ile birlikte Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer gibi isimlerin ayrılacağı Adı Efsane dizisi adım adım tamamen gençlik dizisi olmaya doğru ilerliyor. Her bölümü merakla takip edilen Adı Efsane dizisi bu hafta 27 Mayıs Cumartesi akşamı 19.bölüm ile ekranlarda oluyor.

Dizide Erdal Beşikçioğlu’nın canlandırdığı Tarık Kıvanç’ın babası ile olan sürtüşmelerinden dolayı işinden oluyor. Bunun sebebini öğrenmek isteyen Tarık işine geri dönmek için çabalamaya devam eder.

18.BÖLÜM ÖZETİ

İşten atılma sebebini öğrenmek isteyen Tarık bir yandan bunun peşinden koşarken diğer yandan ise takımını şampiyonluk maçına hazırlamak için elinden geleni yapar.

Bahar ise Gürol Ertüm’ün meselesini bildiği halde Tarık’tan saklamanın sonuçlarına katlanmaya devam eder. Fiko ise Hakan ile Sibel arasında yaşananların ardından kardeşliklerini sorgulamaya başlar.

 

Adı Efsane dizisinde gelecek hafta Tarık’ın okula geri dönememesinden dolayı yaşadığı muhitten ayrılması iddia ediliyor. Öte yandan Bahar da Tarık’ın ayrılmasının ardından diziden ayrılabilir.

Adı Efsane dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın