9 Haziran Beyaz Show neden yok yeni bölüm yayınlanmıyor?

yorumsuz
133 views

Beyaz Show 9 Haziran neden yayınlanmıyor, yeni bölüm yayınlanmayacak mı merak edenlere işte program hakkında yayın bilgileri ve ayrıntıları.

6 Aralık 1996 tarihinde yayınlanmaya başlayan Beyaz Show aralıksız günümüze kadar yayınlanmaya devam etmiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan program bir dönem Star TV ekranlarına transfer olsa dahi 1 yıl sonra yeniden Kanal D ekranlarına dönmüştür.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün üstlendiği başarılı program Türkiye’de en çok beğenilen ve takip edilen talk-show programlarının başında gelmektedir. Sevilen program bu sene 20.yıl özel bölümleri ile yayınlandı.

Çok sevilen talk-show programı 9 Haziran günü yeni bölümü ile ekranlarda olamyacak. 2 Haziran tarihinde sezon finali yapacak olan Beyaz Show 9 Haziran günü yayınlanmayacak.

Beyaz Show seyretmeyi sevenler maalesef yeni sezonun başlamasını bekleyecekler. Son derece başarılı olan programın takipçileri yeni sezonu sabırsızlıkla bekleyecekler gibi görünüyor.

1996 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Beyaz Show kısa sürede ülke çapında çok tanınan ve sevilen bir program olmayı başardı. Program ilk yayınlanmaya başladığı zamanlarda konuk sayısı daha azdı. Genellikle 1 yada 3 kişi konuk olarak kabul ediliyordu. Gelen ünlü konuklara komik şakalar yapılıyordu.

2009 senesinde Beyazıt Öztürk’ün programı bitirip Star TV ekranlarında Ucuda 1 Milyon Var adlı bir yarşma programına başlaması çok büyük tepkiler toplamıştır. O dönem Facebook üzerinde Beyaz Show yeniden başlasın amaçlı bir grup kurulmuş ve bu grup yaklaşık 1.500.000 milyon kişiden fazla üyeye sahip olmuştur. Çok fazla istek üzerine program yeniden yayın hayatına dönmüştür.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın