7 Yüz Dizisi Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi

yorumsuz
60 views

7 Yüz Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda Yayınlanacak? Son dönemlerin önemli işlerinden bir tanesi olarak görülen Blu Tv’den yeni bir dizi hamlesi daha geliyor. Son olarak Masum dizisi ile karşımıza çıkan Blu Tv’nin yeni dizisi 7 Yüz dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Başrollerinde Ali Atay, Haluk Bilginer, Okan Yalabık, Serkan Keskin gibi isimlerin yer aldığı Masum dizisinin yayınlanması ile birlikte önemli işlere imza atan Blu Tv’nin yeni dizisi 7 Yüz ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

İnternet televizyonu olarak yayına başlayan Blu TV’nin yeni dizisi 7 Yüz’ün oyuncu kadrosunda ise oldukça tanıdık isimler yer alıyor.

 

7 Yüz Dizisi Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi

Bir sezonu toplam 7 bölümden oluşması beklenen 7 Yüz dizisinin oyuncu kadrosunda Melisa Sözen, Tilbe Saran, Genco Erkal, Engin Hepileri, Cem Davran, Damla Sönmez, Ekin Koç, Sinan Tuzcu, Pınar Gökbaş, Gizem Erdem, Merve Dizdar gibi isimler yer alıyor.

Her bölümde bir başka kişinin hikayesinin anlatılacağı ve her bölümü 45-60 dakika arası yayınlanacağı 7 Yüz dizisinde bu hikayelerin her birinde izleyenleri farklı bir yüzleşme bekliyor olacak. Oldukça orijinal bir proje olarak gösterilen 7 Yüz dizisinin ne zaman başlayacağı konusu da merak ediliyordu. Yeni sezonda yayınlanması beklenen 7 Yüz dizisinin en geç Kasım ayında Blu Tv’de olması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın