3 Adam Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?Hangi Kanalda Saat Kaçta?

yorumsuz
75 views

Televizyon ekranlarının bilinenden farklı talk Show programı 3 adam, 3 Adam skeç yazarlarına, yazdığı skeci oynamak isteyenlere ve stund-up yeteneğini göstermek isteyenlere yer veren iyi bir talk Show

3 Adam’ın konukları ve sahnelerinde yer verdikleri amatör oyunculara yer vermesi programı farklı bir formata taşıyor.

Fakat 3 adamı severlere üzücü bir haber acun medyadan geldi.

Tv8 kanalının talk Show programı olan sunuculuğunu eser yenenler, Oğuzhan koç ve İbrahim Büyükak ın yaptığı 3 Adam programı yeni sezonda tv8 ekranlarında olmayacağı ileri sürüldü. Yeni atılan iddialara göre Acun Ilıcalı reytingleri yetersiz bulması sebebi ile bu Show programının kaldırılmasını istediği ne sürüldü ve 3 adamın ilişkisi acun medya ile kesildi.

3 Adam Yeni Sezonda Hangi Kanalda

Fakat tv8 kanalından kaldırılsa bile Star Tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam edecek olmasını da es geçmeyelim sevenleri ile paylaşalım, Henüz tepki ve açıklamaları gelmese de resmî açıklama yapılmadığı için kesin bir bilgi elimizde yok.

Star tv ekranlarına geçiş yaparsa daha çok reyting kaybedeceğini düşünüyorum. Sonuçta tv8 gibi bir kanalda reyting yapamayan bu program star tv dede daha da düşüş yaşayacaktır diye düşünüyorum bu düşüşün sebebi belki aynı saatlerde yayınlanan farklı bir program ya da karalama çalışmaları olabilir belki bu durumdan vazgeçilebilir.

Geçenlerde İbrahim Büyükak bodrumda keyifsiz bir şekilde yakalanmıştı sebebi bu konular olabilir diye düşünülüyor. Tabi ki kesin açıklamalar geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın