19 yarışması formatı ve nasıl başvuru yapılır (başvuru formu)

yorumsuz
417 views

Kanal D yeni yarışma programı 19 başlıyor, peki programın formatı nasıl ve kimler başvuru yapabilir işte merak edilen soruların yanıtları.

Türkiye’de yeni bir bilgi yarışması programı ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 19 yarışması bu Cumartesi ekranlarda seyircisine merhaba diyecek.

Bilgi yarışmaları ülkemizde oldukça beğeniliyor ve takip ediliyor. 19 yarışması farklı formatı ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Bilinen bilgi yarışmalarının aksine oldukça hızlı bir akışa sahip olacak programda 19 soru sorulacak ve yarışmacılar her soruyu yalnızca 19 saniye içerisinde yanıtlamak zorunda olacaklar.

Toplam ikramiye 19 milyon Türk lirası olarak açıklanan yarışmanın sunuculuğunu ise başarılı sanatçı Barış Kılıç üstlenecek. Kanal D ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanacak olan program şimdiden büyük ilgi uyandırmayı başardı.

Bilginin zengin edeceği program olarak anılan 19 yarışmasına başvuru yapabilirsiniz. Kanal D resmi internet adresi üzerinden gerekli bilgilere erişebilirsiniz.

Ünlü oyuncu Barış Kılıç sunumu ile ekranlara gelecek olan 19 yarışmasının büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Yayın hayatına kısa bir süre sonra merhaba diyecek olan programın tanıtım videosu da yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın