19 Yarışma Programı 14 Temmuz Cuma Neler Olacak?

yorumsuz
112 views

19 Yarışma Programı 14 Temmuz Cuma Neler Olacak? Başarılı oyuncu Barış Kılıç Kanal D ekranlarında yeni program ile ekranlarda. Sevilen ve başarılı oyuncu Barış Kılıç şimdi ise sunucu olarak Kanal D ekranlarında yer alacak. İşte 19 yarışma programı ve Barış Kılıç ile ilgili detaylar haberimizde.

19 Yarışma Programı 14 Temmuz Cuma Neler Olacak?

19 Yarışma Programı 14 Temmuz Cuma Neler Olacak?

19 Yarışma Programı 14 Temmuz Cuma Neler Olacak? 119 Yarışma programı bu akşam da Kanal D ekranlarında yerini alacak. Program Barış Kılıç’ ın sunumuyla bu akşam ekranlarda yerini alacak. Program ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Barış Kılıç Kimdir?

Barış Kılıç 21 Şubat 1978 yılı Malatya doğumludur. Barış Kılıç  İstanbul Üniversitesi iktisat Bölümü mezunudur. Birçok başarılı projede yer alan oyuncu Barış Kılıç şimdi de 19 Yarışmasının sunuculuğunu yapacaktır. 1983 yılında İstanbul’ a taşınan başarılı oyuncu Barış Kılıç üniversiteden mezun olduktan sonra Amerika’ ya gitmiştir. Türkiye’ ye döndükten sonra da Yeditepe Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır.

Birçok başarılı projede yer alan başarılı oyuncu Bütün Çocuklarım , Adını Feriha Koydum , Güllerin Savaşı , Seni Seviyorum Adamım , Evlat Kokusu gibi projelerde rol almıştır.

19 Yarışma programı sunuculuğunu yapan Barış Kılıç bu akşam 22.45 te Kanal D ekranlarında yerini alacak.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden yarışma programı 19 ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın