19 27 Bölüm Fragmanı Kanal D 19 Yarışması

yorumsuz
44 views

19 27 Bölüm Fragmanı Kanal D 19 Yarışması . Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden yarışma programı 19 ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni bölümleri ile ekranlardaki serüvenine devam eden yeni programda ilerleyen günlerde neler olacak. Kimler yarışmacı olacak. Bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni bölümler ile ilgili gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle.

19 27 Bölüm Fragmanı Kanal D 19 Yarışması

19 27 Bölüm Fragmanı Kanal D 19 Yarışması . Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden yarışma programı 19 başvuru formuna Kanal D’ nin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Bakalım 19 yarışma programında ileri ki bölümlerde neler olacak. Program yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek mi yoksa sadece yaz sezonun da mı ekranlarda yerini alacak. Merak ediliyor. Bakalım bu soruların cevaplarını hep birlikte izleyip göreceğiz.

19 27 Bölüm Fragmanı Kanal D 19 Yarışması

19 Yarışma programı ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelişmeler ve detaylar için sitemizi takip etmeyi unutmayın. 19 yarışma programının başvuru formuna Kanal D sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın