17 Kasım Beyaz Show Konukları Kimler Sürpriz İsimler VAr

yorumsuz
19 views

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show 17 Kasım 2017 Cuma günü Beyaz Show bu hafta konukları kimlerden hangi üniversiteler katılıyor merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta Beyazıt Öztürk’ün yoğun programı ile Beyaz Show ekranlara gelememiştir. Ancak bu hafta Beyaz Show kaldığı yerden izleyici karşısına çıkacak programı izleyenler özellikle üniversiteleri 17 Kasım’da Beyaz Show’a davetli olanlar kimler? Bu hafta kimler var programa gelecek olan ünlüler ve sanatçılar kimlerden oluşuyor sizler için araştırdık…

17 Kasım 2017 tarihinde yayınlanacak olan Beyaz Show’un bu haftaki canlı yayın konukları Serdar Ortaç, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu ,Demet Özdemir ve Damla Bilic olacak birbirinden ünlü konukların yer alacağı Beyaz Show’da bu hafta yine kahkaha tufanı yaşanması bekleniyor.

Ekranların ünlü sunucusu Beyazıt Öztürk’ün izlenme rekorları kıran programı Beyaz Show 17 Kasım 2017 Cuma günü kaldığı yerden devam edecek programı birbirinden ünlü isimler konuk oluyor. Beyaz Show programı Cuma günü 23.30 da başlayacak Arka Sokaklar dizisinin bitişinin ardından izleyici karşısına çıkacak olan Beyaz Show fragmanı heyecanla bekleniyor. Beyazıt Öztürk’ün programına gelecek olan tüm konut ve misafirler birbirinden özel isimlerden oluşuyor Acun Ilıcalı Survivor için verdiği Cumali Beyaz Show’dan sonra Hummalı bir çalışmaya başlamış ve iyi bir yerde Survivor’da yaşayabileceğini her şeyi enemeye başlamıştı.

Ankara ve İstanbul’daki üniversitelerden bu hafta yoğun katılım olacak ancak önümüzdeki haftadan itibaren diğer okullarında başvurusu değerlendirilecek. Beyaz Show 17 Kasım 2017 tarihinde canlı yayın programına katılacak olan konuklar SERDAR ORTAÇ, BİNNUR KAYA, URAZ KAYGILAROĞLU, DEMET ÖZDEMİR ve DANLA BİLİC oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın