10 Numara 5 Yıldız Yarışma Formatı-Başvuru Formu Doldur

yorumsuz
38 views

On numara beş yıldız 23 Temmuz pazar akşamı ilk bölümüyle Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. İzleyicinin büyük beğenisini kazanan İlker Ayrık gibi ünlü bir sunucunun yönettiği yarışma ine büyük kitlelere hitap etti. Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programının sunucusu olay İlker Ayrık neşeli ve pozitif tavırları ile yepyeni bir yarışma ile karşımıza geldi. On numara beş yıldız yarışması İlker Ayrık sunumu ile bambaşka bir güzelliğe sahip oldu.

10 Numara beş yıldız isimli yarışma programında bu defa minikler yarışıyor. Kendileri namaz performanslarını sergileyecek olan minik çocuklar daha sonra yine kendinizi gibi çocuk olan jüri üyelerinden aldıkları puanlar ile yarışmada ter döküyorlar. Yönetmenliğini Serkan Hışır’ın  üstlendiği on numara beş yıldız isimli yarışma programında oldukça eğlenceli dakikalar yaşanıyor.

M. Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yapımcılığını üstlendiği ve Pervasız Yapım şirketi tarafından organize edilen yarışma programı On Numara 5 Yıldız adlı yarışma programının Fox TV ekranlarında temmuz ayının sonlarına doğru yayınlanması planlanıyor. Sunuculuğunu İlkaeAyrık’ın yapacağı programda sadece çocuklar yarışmıyor. Aynı zamanda anne ve babalar da çocuklarını ne kadar tanıdıklarını gösteriyorlar. Anne ve babalar çocukların istedikleri hediyeyi seçtiklerinde o hediyeyi çocuklarına kazandırırken hediyeyi seçemeyenlere tatlı sürprizler var.

On Numara 5 Yıldız Başvuru Formu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın