10 Numara 5 Yıldız ne zaman hangi kanalda yayınlanacak?

yorumsuz
259 views

İlker Ayrık ile yeni şov programı 10 Numara 5 Yıldız ne zaman başlayacak merak edenlere programın kanalı FOX TV olarak açıklandı. İşte ayrıntılar.

Ülkemizin sevilen simalarından birisi olan İlker Ayrık; 7’den 70’e herkesin sempatisini kazandı ve kazanmaya da devam ediyor.

FOX TV ekranlarında Ramazan ayı süresince Saatli İlker Ayrık Takvimi isimli skeç programı ile yer alan ünlü sanatçı yeni sezonda bir şov programı ile yine FOX TV ekranlarında olacak.

Ramazan ayı süresince İlker Ayrık’ın skeç programı Ana Haber Bülteni’nden hemen sonra yayına girecek.

Eğlenceli ve şen bir program hazırlayan İlker Ayrık yeni programı ile yine başarıyı yakalamış gibi görünüyor.

10 Numara 5 Yıldız ne zaman başlayacak?

Ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık yeni sezonda ise 10 Numara 5 Yıldız ismini taşıyan bir şov programını sunacak. Başarılı sunucunun yer alacağı bu programın konsepti şimdiden çok merak ediliyor.
10-numara-5-yıldız-ne-zaman
Basında yer alan bilgilere göre programın konsepti çocukları ve aileleri içeriyor. Çocukların eğlenceli şovlar sergilediği ve ailelerinde olacağı program genel seyirci kitlesine hitap ediyor.

Uzun bir süre FOX TV ekranlarında yer alacağı konuşulan başarılı sunucu ve oyuncu İlker Ayrık’ın yeni programının hangi tarihte başlayacağı henüz bilinmiyor.

Fakat medya basınında bulunan tahminlere göre yeni program Ramazan ayı sonrasında yaz sezonunda ekranlara gelmeye başlayacak. Konu ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor.

İlker Ayrık daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programını sunmuş ve bu yarışmadaki hali seyirci tarafından çok beğenilmişti.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programı ile birlikte büyük bir başarı yakalayan İlker Ayrık’ın yeni programlarıyla da bu başarıyı tekrar etmesi bekleniyor.

11 ayın sultanı Ramazan ayı süresince İlker Ayrık, farklı karakterler canlandırdığı skeç programı Saatli İlker Ayrık Takvimi ile ekranlarda olmaya devam edecek.

Yeni programının da yaz sezonunda Ramazan ayı sonrasında ekranlara gelmesi bekleniyor. İlker Ayrık’ın yeni sezonda yapacağı konuşulan programın henüz fragmanı dahi yayınlanmadı.

Bakalım başarılı sanatçı yeni programları ile de başarılı olabilecek mi? Sizde İlker Ayrık’ın programları ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın