10 Numara 5 Yıldız 1. Bölüm Fragmanı Sizlerle!

yorumsuz
71 views

10 Numara 5 Yıldız 1. Bölüm Fragmanı Sizlerle! Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan yeni program ekranlarda yerini alacak. Yeni program Fox Tv ekranlarında saat 20.00 de ekranlarda yayınlanacak. Ekranlarda yerini alacak olan yeni program bu akşam başlıyor. Bakalım yeni bölümde neler olacak. İşte detaylar sizlerle haberimizde.

10 Numara 5 Yıldız 1. Bölüm Fragmanı Sizlerle!

10 Numara 5 Yıldız 1. Bölüm Fragmanı Sizlerle! 10 Numara 5 Yıldız yarışma programı bu akşam Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Bakalım yeni program beğenilecek mi? Merakla bu sorunun cevabını bekliyoruz. Yönetmen koltuğunda Serkan Hışır’ ın oturduğu yeni program Yapımcılığı ise M. Serdar Fırat , Serhat Sarı yapıyor ve yapımcılığı ise Pervasız Yapım tarafından yapılmakta. Eğlence türüne sahip olan yeni programın sunucusu İlker Ayrık olacak. Bakalım yeni program beğenilecek mi?

10 Numara 5 Yıldız 1. Bölüm Fragmanı Sizlerle!

Yeni bölümleri ile bu akşam ekranlarda yerini alacak olan program ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

10 Numara 5 Yıldız Fragmanı Sizlerle!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın